Wioska św.Mikołaja

Wioska św.Mikołaja

Skansen Bicz przemieni się w czarującą Wioskę Świętego Mikołaja, a Wy będziecie mogli wziąć udział
w warsztatach z Elfami, spędzić czas z Mikołajem, zobaczyć jak On mieszka oraz przenieść się do Świątecznej Krainy pełnej niespodzianek!

Poczuj Magię Świąt

Już od 15 listopada w Skansenie Bicz będzie można odwiedzić Św. Mikołaja, zobaczyć jak pracują Elfy i poczuć magię nadchodzących Świąt! Skansen Bicz przemieni się w czarującą Wioskę Świętego Mikołaja, a Wy będziecie mogli wziąć udział w zabawach z Elfami, spędzić czas ze Świętym Mikołajem, zobaczyć jak On mieszka oraz przenieść się do Świątecznej Zimowej Krainy pełnej niespodzianek!

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Czy istnieje dziecko, które nie chciałoby poznać Świętego Mikołaja? Raczej nie! U nas najmłodsi będą mieli okazję spędzić czas ze Świętym z Laponii. To przy jego boku dzieci będą się wspólnie bawić wraz z pomocnikami Mikołaja.

Chata Św.Mikołaja

Pod nieobecność Mikołaja wejdziemy do Jego domu i zobaczymy jak On mieszka. Zapewne dzieci są ciekawe co je, jak ma urządzony pokój i co robi w wolnym czasie. Odpowiedź na to wszystko znajdą właśnie odwiedzając Jego chatę!

Jarmark Świąteczny

Podczas wioski św. Mikołaja będzie trwał jarmark świąteczny w którym dzieci będą mogły nabyć pamiątki i gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. Nie zabraknie również wyrobów ze skansenowej spiżarni takich jak: biała czekolada w słoiku, pierniki, powidła, dżemy, smalce oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jarmarku bożonarodzeniowego. 

Pracownia Elfów

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Pisanie listów i wizyta w Poczcie Św. Mikołaja

Lepienie pierników, zimowa herbatka

Wioska czynna poniedziałku do piątku dla grup zorganizowanych.

Zapraszamy do Wioski Świętego Mikołaja w Biczu, to wyjątkowe miejsce zlokalizowane w spokojnej, naturalnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

Nie zapomnij odwiedzić profili na Facebook i Instagram!