Atrakcje

Wyjątkowe chwile wymagają pięknej scenografii!

Najważniejsze momenty w życiu to te, w których czujemy radość i szczęście. Wyobraź sobie, że dzień, na który tak bardzo czekasz właśnie się rozpoczął. Dociera do Ciebie aromatyczny zapach dań, słyszysz relaksacyjną muzykę, widzisz dekoracje, które idealnie zdobią wnętrze sali, w której niebawem odbędzie się wspaniała uroczystość. Pod stopami czujesz miękką, świeżo skoszoną trawę, a w oddali w mini zoo wędrują bizony. Twoi goście spacerują, ciesząc się bliskością natury, a ich dzieci bawią się w berka z Kazikiem (naszym osiołkiem). To jednak nie wszystko.

W Skansenie czeka na Ciebie o wiele więcej atrakcji, a wśród nich:
* mini zoo dla młodych odkrywców i wszystkich miłośników zwierząt, w którym spotkasz bizony, lamy, owce, kozy, konie i wiele innych
* plac i pokój zabaw dla dzieci
* pokój dla mamy karmiącej, by czuła się swobodnie i w spokoju mogła zaspokoić głód maluszka
* wyśmienita, autorska kuchnia, w której przepisy tworzone są z lokalnych składników, a domowe ciasta i zjawiskowe torty cieszą nie tylko smakiem, ale również wyglądem
* luksusowa strefa relaksu, w którym odpoczniesz od gwaru miasta i codziennego pędu życia przy blasku świec, zapachu olejków eterycznych i przyjemnej muzyce, w otoczeniu natury i pasji.

Odkryj sekret Skansenu i poczuj się, 'jak w domu’.

Odkryj sekret Skansenu i poczuj się, 'jak w domu’

Najważniejsze momenty w życiu to te, w których czujemy radość i szczęście. Wyobraź sobie, że dzień, na który tak bardzo czekasz właśnie się rozpoczął. Dociera do Ciebie aromatyczny zapach dań, słyszysz relaksacyjną muzykę, widzisz dekoracje, które idealnie zdobią wnętrze sali, w której niebawem odbędzie się wspaniała uroczystość.

STREFA RELAKSU

Stworzyliśmy miejsce, z dala od gwaru miast i pędu życia, gdzie piękno i bogactwo natury łączą się z pasją. Zachwycicie się małymi szczegółami wspaniałości pracy ludzkich rąk, skosztujecie luksusu w pełnej harmonii z przyrodą. Inspiruje nas natura i pod tym kątem skomponowaliśmy różnorodną ofertę, by każdy znalazł coś dla siebie.

WIOSKA FARMERA

Skansen Bicz to znakomite miejsce na wypoczynek oraz ciekawą edukację dla wszystkich uczniów. Nieograniczona przestrzeń, piękno przyrody, kontakt ze zwierzętami pobudza i inspiruje dzieci do kreatywnej zabawy i ekspresji.

PLAC ZABAW

Każdy plac zabaw, który narusza albo pomniejsza rolę wyobraźni i sprawia, że dziecko jest bardziej pasywne i staje się w większym stopniu odbiorcą cudzej wyobraźni, może być wprawdzie ładny, czysty, bezpieczny i zdrowy, ale nie może zaspokoić podstawowej potrzeby, o którą chodzi w zabawie”. Ch. Alexander „Język wzorców”

Jarmark Świąteczny & Wioska Św.Mikołaja

Co roku z wielką radością organizujemy jarmark bożonarodzeniowy, który zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dla naszych gości przygotowujemy szeroką gamę atrakcji, wyjątkowych stoisk i występów, a także wyśmienitą atmosferę świątecznego spotkania.

W Skansenie czeka na Ciebie o wiele więcej atrakcji

Wyślij do nas zapytanie

    Organizacja Wesel, Przyjęć Okolicznościowych

    Organizacja Eventów Firmowych

    Bądźmy w kontakcie