Strefa SPA

Strefa Relaksu

Stworzyliśmy miejsce, z dala od gwaru miast i pędu życia, gdzie piękno i bogactwo natury łączą się z pasją. Zachwycicie się małymi szczegółami wspaniałości pracy ludzkich rąk, skosztujecie luksusu w pełnej harmonii z przyrodą. Inspiruje nas natura i pod tym kątem skomponowaliśmy różnorodną ofertę, by każdy znalazł coś dla siebie. To idealne, wręcz wymarzone miejsce na: urodziny, zaręczyny, randkę, rocznicę ślubu, ladies Spa, męskie meetingi, spotkania biznesowe, relaks po pracy czy sam na sam z naturą. Perfekcyjna oprawa wyjątkowej atmosfery przy blasku świec, zapachu olejków i relaksacyjnej muzyce gwarantuje niezapomniane przeżycia. Z przyjemnością zapraszamy do najpiękniejszego miejsca w Wielkopolsce, gdzie można przywrócić równowagę ciała i umysłu, dodać energii i radości życia.

SAUNA JODOWA

Zasmakuj dotyku ciepła na skórze. Poczuj, jak rozgrzewa Cię zdrowe powietrze, a aromaterapia przynosi ukojenie i wycisza myśli. W saunie jodowej zregenerujesz swoje ciało i odpoczniesz od codziennych spraw. Zamknij oczy i przenieś się w czasie, by wrócić wypoczęty i szczęśliwy. Innowacyjna sauna jodowa to doskonała propozycja dla osób, które pragną złagodzić dolegliwości bólowe, np. po intensywnych treningach. Pobyt w niej to przyjemna terapia dla zmęczonych mięśni, pomocna przy zapaleniach stawów

KĄPIEL W DREWNIANEJ BALII

Kąpiel w drewnianej balii w ciepły, letni dzień przy muzyce natury, śpiewie ptaków i w promieniach soczystego słońca. W oddali szumi las, pachną kwiaty, a Ty odpływasz w krainę marzeń, zapominając na chwilę o tym, gdzie jesteś. Relaks w najczystszej postaci i eliksir dla ciała. Regularne kąpiele w baliach ogrodowych regulują przemianę materii, wspierają walkę z cellulitem oraz otyłością, a co najważniejsze korzystnie wpływają na pracę serca i układu krążenia. Pomagają również przy chorobach narządu ruchu, nerwobólach i problemach z kręgosłupem.

Wyjątkowe chwile wymagają pięknej scenografii

Wyślij do nas zapytanie